Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1820 від 23.12.2013 р. Львівський національний аграрний університет визначений базовим навчальним закладом для проведення ІІ етапу Всеукраїнської  студентської  олімпіади з агроекології. Олімпіада відбулася 16-18 квітня 2014 року. Для участі в олімпіаді своїх представників надіслали: Уманський національний університет садівництва, Національний університет біоресурсів та природокористування України, Миколаївський національний аграрний університет, Харківський національний аграрний університет ім. В. В.Докучаєва, Львівський національний університет ветеринарної медицини і біотехнологій ім. С. З. Гжицького, відокремлений підрозділ НУБіПУ «Бережанський агротехнічний інститут», Львівський національний аграрний університет.

Програма олімпіади передбачала змагання учасників (22 особи) у теоретичному та практичному турах і творчому конкурсі. Останній ставив за мету об’єктивно оцінити бачення конкурсантів щодо можливостей створення і функціонування сучасного фермерського господарства, яке б реально могло вирощувати екологічно чисту продукцію із урахуванням усіх міжнародних стандартів та агроекологічних вимог до неї.

За результатами інтелектуальних і творчих змагань переможцями ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з агроекології стали: Катерина Суховіч (Диплом ІІІ-го ступеня, Миколаївський національний аграрний університет), Неля Чичикало (Диплом ІІ-го ступеня, Національний університет біоресурсів та природокористування України), Марія Федак (Диплом І-го ступеня, Львівський національний аграрний університет). Нагороди учасникам олімпіади (сертифікати учасника, дипломи, грамоти за кращі знання у різних турах олімпіади, подяки представникам команд) вручив ректор ЛНАУ, академік НААНУ В. В. Снітинський, який тепло привітав усіх нагороджених із перемогою і наступаючими Великодніми святами.

Для учасників і гостей Всеукраїнської студентської олімпіади з агроекології її організатори представили широку екскурсійну і художньо-мистецька програму з обов’язковою екскурсією у чудове місто Львів, яке полонило усіх своєю неповторною архітектурою, багатою історичною спадщиною, численними театрами, музеями, галереями, виставками. Учасники і представники команд мали можливість подивитися балет у Львівському національному театрі опери і балету ім. Соломії Крушельницької та виставу у Львівському національному драматичному театрі ім. Марії Заньковецької. Студенти-учасники ІІ туру з різних навчальних закладів України мали також можливість поспілкуватися із студентською молоддю ЛНАУ, завести нові знайомства, налагодити навчальні, наукові і просто людські контакти.