Перед рослиною потрібно вклонятися як перед Богом,

а ставитися як до рідної дитини.

Ангеліна Здрок 

Студентська молодь – це рушійна сила сучасного суспільства. Саме талановитих, креативних, працьовитих, впевнених у завтрашньому дні студентів зібрав гурток «Овочівник». Даний гурток налічує 25 студентів-гуртківців. Протягом навчального року студенти  проводять  фенологічні спостереження за ростом і розвитком овочевих рослин, біометричні виміри, догляд за рослинами, обліки урожаю та визначають біохімічні показники якості овочевої продукції у науково-дослідній агрохімічній лабораторії ЛНАУ.

Науковий гурток «Овочівник» засідає згідно визначеного графіку засідань гуртка. Як правило, гурток засідає один раз у місяць. На останньому засіданні гуртка у 2014-2015 навчальному  році керівник гуртка к. с-г наук, доцент І.В. Дидів доповів, що за цей період діяльності гуртка «Овочівник» відбулися такі події, як:

- відвідування в столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» V міжнародної виставки високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва та виноградарства «Фрукти. Овочі. Логістика 2015»;

- дегустація сортів та гібридів огірків квашених;

- участь у конференції: «Весна 2015 року. Виклики та вирішення».

V міжнародна виставка «Фрукти. Овочі. Логістика.2015» була спрямована  на презентацію економічно ефективних проектів у овочівництві, ягідництві та садівництві; сприянню формування експортного потенціалу галузі. Учасники конференцій, семінарів, «круглих столів», майстер-класів отримали можливість поспілкуватися з кращими фахівцями України та світу з найбільш актуальних проблем галузі.

25 лютого 2015 року гуртківці самі змогли реально провести дегустаційну оцінку сортів та гібридів огірків квашених. Дегустували сорти вітчизняної селекції: Ніжинський дар; іноземної: Конкурент, Фенікс; гібриди: Октопус F1, Сремський F1, Аватар F1, Засолочний F1, Атомік F1, Маша F1. Квашені огірки оцінювали за такими показниками: зовнішній вигляд, забарвлення, консистентність, аромат, смак.

Дегустація визначалася за п`ятибальною шкалою від 2 до 5. Після завершення дегустації проводилося колегіальне обговорення результатів із мотивуванням оцінок. Найвищу дегустаційну оцінку (5 балів) одержав сорт Ніжинський дар і 4 бали – Сремський F1, Октопус F1, Аватар F1.

Надзвичайно приємно було студентам і керівнику гуртка, що на це засідання юних овочівників завітав декан факультету агротехнологій та екології, професор Лопушняк Василь Іванович. Професор позитивно оцінив роботу діяльності гуртка та побажав студентам плідної праці у своїх наукових дослідженнях на дослідному полі кафедри плодоовочівництва, технології  зберігання та переробки продукції рослинництва.

Також не можна було і не згадати конференцію на ринку «Шувар»     м. Львів: «Весна 2015 року. Виклики та вирішення». У рамках конференції були розглянуті такі питання:

- бачення науковців та практиків щодо стану справ в зерновому та плодоовочевому комплексах;

- рекомендації, щодо ефективності використання матеріально-технічних ресурсів та технологічних заходів в складних умовах цього року;

- пропозиції від постачальників, щодо найбільш ощадних та ефективних методів використання МТР, в тому числі біопрепаратів.

Організовувались також виїзні засідання у виробничих умовах зокрема, відвідування тепличного господарства ПАТ «Агрофірма Провесінь» та фермерського господарства «Первоцвіт». К. с-г наук, доцент І.В. Дидів висловив переконання, що подібні семінари дозволяють по-новому оцінити ситуацію, визначити орієнтири розвитку та співпраці науки та практики.

У другій половині засідання гуртка  студенти розповіли про результати своїх наукових досліджень за 2014 рік. Зокрема такі студенти, як: Багрій О. (ПО-32), Кам`янка А. (ПО-32), Чорна Н. (ПО-42), Стецик М. (ПО-42) – доповіли з питань вивчення асортименту салату, огірка та моркви відповідно.

Гурток «Овочівник» закликає студентів пам`ятати  про славну історію університету, про те, що вони є господарями та патріотами української землі, тому повинні дбати про добробут своєї держави, бути активними учасниками її розбудови та збереження. А також  дає можливість студентам ознайомитися з сучасними технологіями ведення плодоовочевого бізнесу та підвищити професійний рівень майбутніх спеціалістів-плодоовочівників.

К. с-г наук, доцент

Дидів І.В.,

ст.гр. АГП-42

Здрок А.


Вдячність Львівському національному аграрному університету

Люблю поля у синіх далях,

Любити землю – діло нелегке.

Мої Дубляни, рідними ви стали.

Мій агровиш, як я люблю тебе.

 

Викладачам подякувати час

За працю, за повагу, за турботи…

Відкрили й доказали ви для нас

Закон Добра і формулу Роботи.

 

Який важкий отой граніт науки,

Наука й Практика – немов великі брили.

Ми працювали,  і, не склавши руки,

Писали щось, читали і … творили.

 

Туман густий на вранішніх полях…

І спів птахів у неземних садах…

Ці акварелі всі такі чудові,

Неначе пензликом малюються в очах...

 

Наставники, шановні вчителі,

Усі викладачі, мов справжні метри.

Як милі феї й добрі чаклуни,

Як посланці богині, від Диметри.

 

Ми осягнули таїнства природи,

Пізнали ми і філософію життя.

Було це споконвік у всіх народів,

І буде у віках на все буття!

 

Пастернак. Капуста. Помідори. Соя.

Горох. Картопля. Ще й кмин. Квасоля.

Буряк. Суниці. Не забудьмо кріп.

І про селеру нам згадати слід.

 

Селера – це, найперше, сила духу.

І сила міцності. Дарма, не показна.

Здоров`я  й молодість. Така уже вона,

Що додає наснаги, сили й руху.

 

Якщо вчишся й працюєш ударно

(Ми запрошуєм всіх й тет-а-тет),

Поступаєш у Львівський аграрний

Наш найкращий най,-най,- університет.

 

Ангеліна Здрок, ст. гр. АГП-32