В рамках освітньої тренінг-програми «Реформи та новітні технології у вищій освіті» 8-12 червня 2015 року в Буковелі пройшов науково-практичний семінар «Інноваційно-комунікаційні технології в вищій освіті», в якому взяла участь к.е.н., доцент Львівського національного аграрного університету А.М. Желєзняк.

Організатори семінару, ГО «Україно-Американська асоціація працівників вищої школи», на кілька днів об’єднали понад 30 представників вищих навчальних закладів України, що дало змогу інтегровано поєднати практичний досвід учасників семінару з тематикою навчання, представленою тренерською командою проекту. Протягом насичених днів семінару були розглянуті актуальні питання підвищення якості викладацької діяльності, участі у міжнародних грантах, перспектив дистанційного викладання у контексті розвитку сучасних освітніх технологій, формування сучасних PhD-програм, використання можливостей Інтернету для формування студентської аудиторії та онлайн-курсів. Учасники семінару могли взяти участь у практичному тренінгу на тему: «Охорона авторських прав науково-педагогічних працівників ВНЗ», що дало змогу по-новому поглянути на проблематику академічного плагіату в вищих навчальних закладах України та виробити практичні навички, які б допомогли у захисті власних авторських прав у майбутньому.

Особливістю даного семінару була можливість обговорення актуальних проблем інноваційно-комунікаційних технологій у вищій освіті з Ольгою Бенч (Генеральним консулом України у Словацькій Республіці), Ольгою Діетлін (Палм-Біч Атлантік Університет, США), Павлом Землянським (Університет центральної Флориди, США). У вітальному слові своїм досвідом україно-американської співпраці у сфері вищої освіти поділився ректор ТНЕУ, д.е.н., професор, Президент ГО «Україно-американська асоціація працівників вищої школи» А.І. Крисоватий. А наприкінці семінару учасники проекту спільно з Віце-президентом Асоціації Оленою Сайтз обговорили перспективи інноваційно-комунікаційних технологій у вищій освіті та в організації міжнародних освітніх програм.

Детальніша інформація про науково-практичний семінар: http://www.uaace.org/