У переддень величного свята українського козацтва – Покрови Пресвятої Богородиці, яке об’єднало День створення Української повстанської армії і День захисника України, колективи художньої самодіяльності Львівського НАУ вітали зі святом мужності та героїзму бійців АТО, що лікуються і проходять реабілітацію у військових госпіталях Львова: Львівському клінічному госпіталі державної прикордонної служби та Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. Найкращим дарунком для поранених воїнів, медичного персоналу госпіталів став творчий концерт, організований Львівським центром надання послуг учасникам бойових дій.

Запальні танці у виконанні Народного ансамблю танцю «Первоцвіт», веселі народні мелодії у виконанні Народного ансамблю «Троїсті музики», патріотичні та українські народні пісні у виконанні Народного камерного хору «Бужани» додали бійцям радості, приємних спогадів про рідні домівки та мирне життя. Глядачі щиро аплодували нашим вокалістам Христині Зозулі, Олександрові Пньовському і Христині Мозуль за подаровані пісні та гарний настрій.

Усі захоплено слухали мелодійний голос ведучої концертної програми Христини Мозуль, яка від імені усієї студентської молоді та колективу Львівського НАУ привітала мужніх бійців АТО, прикордонників, військовослужбовців і лікарів із Днем захисника України та побажала миру, спокою в Україні, швидшого одужання та оберегу Покрову Матері Божої – Пресвятої Богородиці. Колективи Львівського НАУ та керівники Побєда Харісов, Вікторія Юрків, Степан Вус, Марія Мандзак, Марія Дребот отримали Подяки від начальника клінічного госпіталю державної прикордонної служби, полковника медичної служби А.А. Іващенка, у яких від імені керівництва та персоналу госпіталю було висловлено щиру вдячність за патріотичну підтримку та плідну співпрацю із Державною прикордонною службою України.