13 березня у ЛНАУ відбулася звітно-виборча конференція профспілкового комітету студентів. На конференції було заслухано звіти голови комітету Юрія Дубневича за 2007 – 2012 рр. та голови ревізійної комісії,  також виступили студенти. Ректор університету, академік НААНУ Володимир Снітинський відзначив подяками голову профспілкового комітету студентів Юрія Дубневича та його заступника Андрія Вознюка за належно організовану та проведену роботу, захист прав та інтересів студентів, відповідальність і готовність прийти на допомогу. Також зі словами вдячності за працю профспілкового комітету студентів виступила проректор з науково-педагогічної та виховної  роботи Оксана Горда.

Студенти, які брали активну участь в організації культурно-масової роботи та дозвілля, були нагороджені почесними грамотами, які вручив голова Львівської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Михайло Тарнавський.

На конференції обрано нового голову профспілкового комітету студентів ЛНАУ, ним став студент економічного факультету Роман Думін, а заступником голови відтепер буде студент факультету будівництва та архітектури Назар Гринкевич.

Вітаємо нову команду профспілкового комітету та бажаємо успіхів і цікавих та плідних ідей.